Часті запитання

Увага: уважно прочитайте цю інструкцію перед монтажем шин.

 1. Шини слід монтувати лише відповідно до належних практик монтажу шин з використанням прийнятного обладнання для кріплення шин, призначеного для шинної промисловості.
 2. Зніміть із колеса зовнішнє кільце для фіксації бідлока (подвійний замок для бідлока на 14 дюймів зніміть як внутрішнє, так і зовнішнє кільця).
 3. Тільки на 12 дюймів, встановлюйте шину, починаючи з боку блокування борта.
 4. Тільки 14-дюймовий, встановіть шину, починаючи із задньої сторони колеса. Тоді борт шини доведеться переміщати через зовнішню губу колеса. Після належного комплектування весь диск буде знаходитися всередині шини.
 5. Покладіть зовнішнє затискне кільце на шину і вирівняйте отвори для болтів з різьбовими отворами на колесі. Шина буде затиснута між затискним кільцем та диском.
 6. Всі болти слід запускати вручну, щоб уникнути поперечної різьби. Зверніть увагу: Ударні ключі не рекомендуються в жодному місці під час встановлення стопорного кільця з бісеру через можливість затягування болтів над або під затягування.
 7. Затягніть болти хрестоподібно на кілька обертів за раз, щоб забезпечити рівномірний тиск на стопорне кільце bead lock.
 8. Затягніть болти відповідно до таких характеристик крутного моменту: спочатку 4-6 футів / фунтів. Переконайтеся, що шина все ще розташована по центру на колесі. Затягніть всі болти до 10-12 футів / фунтів.
 9. Стосується тільки дисків розміром 12 дюймів: використовуйте мастило для кріплення шини на диску навпроти борта, щоб забезпечити належне кріплення ободка диска для шини. Накачайте шину, щоб посадити внутрішній борт на диск. Не перевищуйте тиск шини, яке рекомендоване виробником

Якщо у вас виникли запитання в процесі встановлення Bead Lock, зверніться по контактам вказаним на сайті.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Перед монтажем шин уважно прочитайте цю інструкцію.

 1. Шини слід монтувати лише відповідно до належних практик монтажу шин з використанням прийнятного обладнання для кріплення шин, призначеного для шинної промисловості.
 2. Зніміть із колеса зовнішнє кільце Bead lock. Встановлюйте шину лише з боку Bead lock.
 3. Встановіть внутрішній борт над колесом, як звичайно. Вставте зовнішній борт шини в плече внутрішнього кільця Bead lock на колесі та відцентруйте шину.
 4. Помістіть кільце на шину і вирівняйте отвори для болтів із внутрішнім кільцем.
 5. Всі болти слід запускати вручну, щоб уникнути поперечної різьби. Будь ласка, зверніть увагу: ударні ключі не рекомендуються в будь-який момент під час встановлення кільця Bead lock через можливість затягування болтів над або під.
 6. Затягніть болти хрестоподібним малюнком на кілька обертів за раз, щоб забезпечити рівномірний тиск на кільце бісероплетіння.
 7. Затягніть болти з наступними характеристиками крутного моменту:
 • Trac-Lock спереду 4 фути / фунт
 • Trac-Lock ззаду 8 футів / фунтів
 • Pro-Lock 10 футів / фунтів Тип 7
 • Beadlock 12 футів / фунтів
 1. Зовнішнє кільце слід потягнути вниз, щоб зустріти внутрішнє кільце.
 2. Зовнішнє кільце згинається, щоб зїднатися з бортом шини. Використовуйте мастило для кріплення шини на диску навпроти накладки, щоб забезпечити належне сидіння для шини.
 3. Надуйте шину, щоб посадити внутрішній борт на диск. Не перевищуйте рекомендований виробником шин максимальний тиск.

Якщо у вас виникли запитання в процесі встановлення Bead Lock, зверніться по контактам вказаним на сайті.